Nemzeti Orgonaregiszter Programok Rólunk Érdekességek Pályázatok
en
Bérleten kívüli koncertek Dallamvivők Nemzetközi Ifjúsági Konferencia Koncertmisék Térzene Stream koncertek (Youtube)
2024.08.15. - csütörtök 19:00
Egy fess pesti este... - ELMARAD
Sopron, Lenck-villa
Zenés estek a Lenck-villa kertben - Sopron
Nyári program
Jegyárak

Jegyár kedvezmények:

Diákok és nyugdíjasok számára 10% kedvezményt biztosítunk.

A Filharmónia Magyarország bérletesei az ország bármely pontján az általunk szervezett felnőtt hangversenyekre − bérletük felmutatásával − 20% kedvezménnyel válthatnak jegyet!
A kedvezmény bérletenként egy jegyre érvényesíthető koncertenként.

Az egyes kedvezmények nem vonhatók össze!

Jegyek válthatók a Prokultúra jegypénztárában (Sopron, Liszt F.u. 1; +36 99/517-517, jegyiroda@prokultura.hu), valamint online a prokultura.jegy.hu oldalon.

A műsor-, időpont-, helyszín- és szereplőváltoztatás jogát fenntartjuk, melynek függvényében a jegyár is változhat!

Jegyiroda a helyszínhez közel
Kamarás Iván és Kéméndi Tamás

ELMARAD!

Kedves Közönségünk!

Szeretnénk felhívni figyelmüket, hogy a  Sopronban meghirdetett 3 koncertes Zenés estek a Lenck-villa kertben nyári sorozatunk sajnos technikai okok miatt nem kerül megrendezésre. A sorozat bármely koncertjére korábban megváltott jegyek visszaválthatók a Prokultúra jegypénztárában.

ELŐADÓK:

Kamarás Iván - színművész