Andrejszki Judit a magyar régizenei élet emblematikus alakja. Orgonaszakon végzett Lehotka Gábor orgonaművész tanítványaként. A barokk éneklés technikáját Lengyelországban M. Bornus-Szczycinski kontratenor tanítványaként sajátította el, akinek vezetésével több régizenei operaelőadásban vett részt a varsói Nagyszínházban. A varsói tartózkodást külföldi kurzusok követték: Ausztriában, Londonban és Hollandiában neves tanároknál mélyíthette el continuójáték- és historikus-előadásmódbeli tudását.
A Magyarországon megrendezett nemzetközi barokk énekverseny különdíjasaként különös hangsúlyt fektet a ma-gyar régizene bemutatására és megismertetésére. 1987 óta énekese és csembalistája a számos lemezt kiadott Musica Profana régizenei együttesnek, akikkel a magyar kultúra követeiként bejárták egész Európát. Tagja a Corvina Consort énekegyüttesnek is, mellyel 2007-ben a Québec-i, 2008-ban az Észtországban megrendezett Régizenei Fesztiválon vett részt. 2008-ban, a Reneszánsz Évben szólistaként jutott el Indiába és aratott páratlan sikert régizenei estjeivel. Közreműködő – hangszeres és énekes szólistaként Magyarország legkiemelkedőbb kamarazenei és énekegyütteseinek számos lemezén.
2009-ben a régizene felől közelített a népzene felé: műhelymunkába kezdett Sebestyén Mártával. Népdalok orgona- és csembaló-continuós kíséretével, vagy régi historikus énekek és a népzene párhuzamba állításával a két zenei kutúra rejtett összefüggéseit hozzák napvilágra. Fontos, meghatározó vonulata pályája jelenlegi szakaszának ez a zeneileg és emberileg egyaránt inspiráló találkozás.