Kedvezmény:
Váltson jegyet a Filharmónia Magyarország kaposvári Szivárvány bérlet hangversenyeire, tartsa meg jegyét és tegyen szert akár 20-50%-os kedvezményre az évadban!
Az első jegyet teljes áron tudja megvenni, azonban ha bemutatja a sorozat korábbi jegyeit, a következő hangversenyre mindig újabb 10 % kedvezményt kap a jegy árából.
Példa:
Diákok és nyugdíjasok számára 10% kedvezményt biztosítunk.
A Filharmónia Magyarország bérletesei az ország bármely pontján az általunk szervezett és értékesített felnőtt hangversenyekre − bérletük felmutatásával − 20% kedvezménnyel válthatnak jegyet! A kedvezmény bérletenként egy jegyre érvényesíthető, koncertenként.
Az egyes kedvezmények nem vonhatók össze!
Jegyek válthatók a Szivárvány Kultúrpalota pénztárában (Kaposvár, Noszlopy G. u. 5-7.; +36 82 510 892), a Csiky Gergely Színház jegyirodában (Kaposvár, Rákóczi tér 1.; +36 82 511 207, +36 82 511 208) a Tourinform Irodában (Kaposvár, Fő u. 8.; +36 82 512 921), az INTERTICKET jegyirodáiban, valamint online a www.jegy.hu oldalon..
A műsor-, időpont-, helyszín- és szereplőváltoztatás jogát fenntartjuk, melynek függvényében a jegyár is változhat.
Régi és új bérleteseink számára elővásárlási nyereményjátékot hirdetünk. Azok között, akik július 15-ig megvásárolják vagy megújítják bérletüket és annak fotóját július 30-ig elküldik az online@filharmonia.hu email címre, azok között 30 darab Filharmónia könyvet sorsolunk ki.
Miklósa Erika atlétikával kezdte tizenévesen, ám egy szerencsétlen baleset miatt félbe kellett hagynia, és csupán kedvtelésből fordult az éneklés felé.
Verdi: A végzet hatalma - nyitány
Verdi: Traviata - Violetta nagyáriája („Sempre libera”)
Verdi: Rigoletto - Gilda és a herceg duettje („É il sol dell’anima”)
Erkel: Bánk bán-Hazám, hazám
Meyerbeer: A ploërmeli búcsú - Dinorah áriája („Ombre légère”)
Puccini: Turandot - Kalaf áriája („Nessun dorma”)
Suppé: Könnyűlovasság - Nyitány
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő - Boldogság-duett („Táncolnék a boldogságtól...”)
Lehár: A mosoly országa - Szu-Csong dala („Vágyom egy nő után…”)
Gershwin: Porgy és Bess - Summertime
Mascagni: Parasztbecsület - Intermezzo
Verdi: Traviata - Brindisi
Marguerite Monnot: Himnusz a szerelemről (Hymne à l'amour)